Коли стався інцидент – невідомо. Також немає інформації про особу зловмисника.

Ще один резонанс Розірвав і потоптав ногами: на Волині 19-річний хлопець понівечив прапор України

Маріуполець підпалив прапор України: деталі

Відповідну світлину юнак виклав у мережу. Зауважимо, що за свій допис він отримав щонайменше 10 лайків. А одна із дописувачок сказала, що хлопець – "прямо вогонь".

На фото хлопець стоїть із оголеним торсом. Водночас тримає в руках прапор України, що горить. Згодом свій профіль у інстаграм він, імовірно, видалив або закрив.

Маріуполець спалив прапор України, оголений торс, український прапор, наруга над державною символікою
Фото зі спаленим прапором хлопець виклав у мережу / Cкриншот

Уже вибачився

Як повідомляє "Катарсис" відео з вибаченнями з'явилося у день, коли було опубліковано скандальне фото. Ба більше, "не минуло й пів дня, як воно вибачилося". Щоправда, свій вчинок юнак не пояснив.

Вибачте ті, кого я образив своїм дописом, де підпалив український прапор. Я все усвідомив і більше таке не повториться,
– зазначив поспіхом хлопець.

Інші обурливі випадки з прапором України

  • У травні в Києві чоловік розірвав прапор України. Активісти припускають, що він є фанатом "русского мира". Інцидент стався у Центральному парку культури й відпочинку.
  • У червні в Полтаві двоє нетверезих прийшли на цвинтар і зірвали прапор з могили загиблого ветерана АТО. Згодом вони прийшли з прапором на авторинок. Там порозмахували ним і кинули. Попередньо відомо, що чоловіки були п'яними.
  • На початку липня збірну України з футболу натовп зустрічав у "Борисполі". Так українці хотіли подякувати за успішний виступ на Євро-2020. Колишній нардеп від "Свободи" Ігор Мірошниченко заявив, що після заходу українські прапори "скинули додолу на купу, як сміття". Згодом цю інформацію спростували.