Мовиться про застосування відповідних запобіжних заходів, які мають бути більш серйозні. Таку думку в ефірі 24 каналу висловила юристка та адвокатка Тетяна Козаченко.

До теми Дилема Порошенка: саджати чи не саджати

Козаченко: Порошенко обізнаний про допит

На думку правниці, Порошенкові може загрожувати домашній арешт або ж можуть, зокрема, застосувати тримання під вартою. Річ у тім, що політик добровільно не з'явився, попри те, де він є.

Повідомлення про підозру вже викладене в публічний простір. Порошенко уже дав деякі коментарі з цього приводу, що може говорити про його обізнаність,
– наголосила Козаченко.

Юристка також зауважила, що правники вже можуть побачити та проаналізувати обґрунтованість підозри. "Чи дійсно існують правові підстави, які "говорили" б про вчинення правопорушення", – додала вона.

Адвокатка прокоментувала справу про держзраду Порошенка: дивіться відео

Підозра Порошенкові у держзраді: головне

  • Державне бюро розслідувань вручили Петру Порошенку підозру, коли політик перебував у Польщі. Вона стосується державної зради та сприяння діяльності терористичних організацій.
  • В Офісі генпрокурора повідомили, що викликали Порошенка в приміщення ДБР 23 грудня. Саме тоді розв'язуватимуть питання про вручення клопотання про обрання запобіжного заходу.
  • Адвокат п'ятого президента заявив, що політик повернеться в Україну, проте "не у ті дати, коли цього хоче прокуратура і ДБР".
  • Сам Порошенко наголосив, що повернеться в Україну у першій половині січня, але "за своїм графіком". Свою підозру у держзраді пояснив "неможливістю нічого запропонувати суспільству".