Чоловік наголосив, що гроші на бензин, книги, фільми, спорт та тому подібне він витрачатиме. Однак що стосується його харчування – то встановлений ліміт. Юрій також наголосив, що діти харчуватимуться нормально.

Дивіться також Таємничі мисливці за російськими кораблями․ Як легендарна Group 13 ГУР МО нищить ворожий флот

Експеримент журналіста

Юрій Лаврін 5 квітня розпочав експеримент, у ході якого він планує харчуватися всього на 200 гривень цілий місяць.

Розпочинаю експеримент: харчуватимусь один місяць за 200 гривень. Запаси харчів не братиму, друзів не об‘їдатиму, на свята – тільки зі своїми продуктами!
– написав він у соцмережах.

Журналіст зазначив, що у межах експерименту збирає на дрон DJI Mavic 3 Classic. Його ціль – 60 000 гривень. Дрон потрібен троюрідному брату Юрія, який служить аеророзвідці однієї з бригад наступу у Луганській області.

"Три найбільші донати (від 500 гривень) передадуть, сподіваюсь, смертельно-іменний привіт іродам. Донатьте, бо з'їм", – написав активіст.

За час челенджу Юрій Лаврін встиг скуштувати як вареники з вареної картоплини, щавлю та молодої кропиви, так і більш класичні страви, як от перловка, гречка, бульйон. За словами журналіста, у нього все гаразд з самопочуттям, адже правильне харчування вкрай важливе у цьому експерименті. Він прагне до балансу вуглеводів, жирів і білків.

Вже за кілька днів йому вдалося зібрати необхідну суму, однак він не планує спинятися. Чоловік долучився до збору на сотні відеопередавачів для FPV-дронів для 3 штурмової бригади

Неординарний донат

У лютому 2024 року мільярдер з Чехії Ян Барта організував публічну кампанію на підтримку України. Він пообіцяв задонатити на дрони для ЗСУ 2 мільйони доларів. Ціль – 10 тисяч одиниць. Єдиною умовою було те, що він відправлятиме по 100 доларів за кожен ретвіт його допису у соціальній мережі X (раніше Twitter).

Необхідну кількість репостів вдалося зібрати всього за два дні. Як зазначив Барта, сьогодення дуже нагадує 1930-ті роки. Мільярдер заявив, що не зміг жити з усвідомленням, що нічого не зробив, аби зупинити нового Гітлера.