Процес перекидання військ у Східну Європу розпочався

Військові прибули в аеропорт поблизу Жешува зранку в суботу. Вони відправилися в країну у межах операції з посилення східного флангу НАТО.

Читайте також Велика Британія вдвічі збільшить кількість своїх військових в Естонії

Солдати 82-ї повітряно-десантної дивізії посилять американські сили, які вже дислокуються в Польщі. Триває процес перекидання військ,
– розповіли у міноборони.

У відомстві додали, що бійці цієї дивізії вже діяли разом із поляками під час військових завдань за кордоном чи спільних навчань.

Дивіться відео прибуття американських військових у Польщу:

Зауважимо, президент США Джо Байден вирішив відправити 2 тисячі бійців елітного підрозділу до Польщі та Німеччини. Крім того, 1 тисячу десантників переведуть з Німеччини до Румунії.

Військові США у Німеччині

4 лютого американські бійці 18-го повітряно-десантного корпусу прибули до Німеччини на військовому літаку. Вони приземлилися у Вісбадені. Завдання військових – створити штаб для підтримки десантників, яких згодом перекинуть в Польщу.

Це може вас зацікавити – 5 країн запустили фонд для допомоги Україні: відео

Повний текст міністерства національної оборони Польщі у твітері:

Солдати 82-ї повітряно-десантної дивізії США посилять американські сили, які вже дислокуються в Польщі. Триває процес перекидання військ. Бійці цієї дивізії вже діяли разом із поляками під час військових завдань за кордоном чи спільних навчань.