Більшість росіян все ще підтримують війну. Таке опитування здійснила російська незалежна дослідницька організація "Левада".

До теми У росії керівника й вихователя дитсадка звільнили через грамоти з гербом України

Як росіяни ставляться до війни

76% опитаних висловилися за дії російських військ в Україні:

  • 46% категорично підтримують;
  • 30% загалом підтримують.

48% росіян вважають, що так звану "спецоперацію", як вони її називають, потрібно й далі проводити. Водночас 44% опитаних виступили за "мирні переговори". Більшість з них це люди віком 18 – 39 років.

У березні 2022 року "Левада" виявила, що 53% респондентів рішуче підтримують військові дії Росії в Україні, але до серпня відсоток респондентів у цій категорії знизився до 46%,
– мовиться у повідомленні.

За словами фахівців американського Інституту вивчення війни, це принципово не вплине на здатність кремля вести війну. Однак зменшення підтримки та втома від війни можуть дедалі більше перешкоджатими зусиллям росіян із вербування до війська.

Актуально Вибухи на Харківщині та Дніпропетровщині, втрати ворога на Півдні: основне за 192 день війни

Останні новини про переговори між Україною та росією

  • Наразі переговори між росією та Україною припинили. В Офісі Президента вважають, що поки що відновлювати їх нема сенсу. Адже росія й далі буде ставити ультиматуми.
  • Відновити переговори можна буде лише після того, як кремль почне зазнавати серйозних невдач на фронті. Це змусить ворога відмовитися від імперіалістичних мрій й домовлятися.
  • Деякі європейські країни закликають Київ та москву до переговорів. Однак ґрунтуються вони на припущеннях, які виявилися хибними ще у 2008 та 2014 роках.
  • До речі, у росії нахабно кажуть, що їхньою умовою для миру є "капітуляція та денацифікація" України.
  • Раніше українські політики казали, що відновити переговори можна буде після того, як на фронт надійде велика кількість західної зброї.

Дивіться більше – лавров каже, що росія не відмовлялася від переговорів: відео