Петиції щодо зняття блокування з "Вконтакте" і "Одноклассники" опубліковані на сайті Президента України.

Станом на вівторок, 15 травня, 15:00 на сайті створено три петиції, автори яких закликають Петра Порошенка відмінити блокування ресурсів "Одноклассники", "ВКонтакте" та Mail.ru.

"Це величезна рекламна платформа, яка допомагає в реалізації вітчизняного продукту, творчості, контенту. Втрата цієї платформи вкрай негативно позначиться на вітчизняному виробнику будь-якого виду товарів, послуг та івентів. Дане рішення адміністрації президента несе ряд негативних наслідків", – йдеться у тексті однієї з петицій.

Читайте також: Радник Путіна висловився щодо заборони "Вконтакте"

Багато молоді використовують дані сервіси, та й не тільки молодь. У багатьох людей багато емейлів, які пов'язані з інтернет-гаманцями і так далі,
– пишуть українці.

Але є українці, які попри вже виданий указ Порошенка, продовжують вимагати заборонити россійські інтернет-ресурси.

Одна з петицій щодо зняття блокування з російських ресурсів набрала 373 голоси.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України.

Заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Як стало відомо сайту "24" із власних джерел інтернет-провайдери готові заблокувати "ВКонтаке", "Одноклассники" та "Яндекс" вже завтра, 16 травня, – як тільки указ Президента України буде опублікований в офіційних виданнях.