Про це повідомили у прес-центрі компанії в коментарі Еспресо.

Як стрведжують у прес-центрі "Яндекса", блокування доступу до рахунків може бути повязане з Указом президента України №133/2017 від 15 травня про введення у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники", а також ресурсів Yandex та Mail.ru.

Читайте також: У "Яндексі" розповіли, хто внаслідок санкцій проти російських ресурсів постраждає в Україні

В компанії заявили, що продовжують шукати "легальні рішення для посилання коштів і продовження співпраці", щоб оплатити рахунки.

Через нові санкції проти Росії буде заблокований доступ таких популярних соцмереж, як "ВКонтакте" і "Однокласники", а також до всіх сервісів "Яндекса" – "Яндекс.Деньги", "Яндекс.Новини", "Яндекс.Пошта", Метро, Каса, Календар, Кинопоиск, Авіа, Веб-майстер, Відео, Погода, крім головної сторінки "Яндекса".

Під санкції потрапляють і "Mail.Ru Group", сайти антивірусних компаній "Лабораторія Касперського" і DrWeb. Також буде заблоковано активи, заборону на транзакції і мовлення російських телекомпаній: "ТВ Центр", РБК, ВГТРК, "НТВ-Плюс", "Зірка", ТНТ, РЕН, ОТР.

Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Указ про введення в дію відповідного рішення РНБО Порошенко підписав 16 травня. І вже 17 травня, після публікації в "Урядовому кур'єрі" рішення набрало чинності.

Загалом санкції запроваджено щодо 1228 фізичних осіб та 468 – юридичних. Серед них російські авіаційні компанії та банки, підприємства, які працюють в окупованому Криму.