Окупанти готують силові дії із залученням диверсантів. А в Росії ці заяви вже назвали "необґрунтованими", інформує 24 Канал.

До теми Росія хоче зруйнувати політичний порядок у Молдові – наша розвідка перехопила план, – Зеленський

Як у Росії відреагували на слова Санду про плани Кремля

Так, МЗС Росії назвало "необґрунтованими та бездоказовими" заяви президентки Молдови Майї Санду про підготовку проросійського перевороту в Кишиневі.

Нагадаємо, що напередодні Майя Санду заявила, що це короткостроковий план, який передбачає диверсії із залученням осіб з військовою підготовкою, переодягнених у цивільне. Загарбники планують насильницькі дії, зокрема напади на деякі держустанови і захоплення заручників.

План передбачає використання людей з-поза меж країни для насильницьких дій у Молдові. Наприклад, матеріали містять інструкції для в’їзду у Молдову громадян Росії, Білорусі, Сербії та Чорногорії,
– повідомила Санду.

Також під виглядом мирних протестів загарбники готують спробу захоплення влади у Кишиневі. Правоохоронці Молдови вже готуються запобігати цим провокаціям.

Белград заперечує, що росіяни хотіли задіяти диверсантів із Сербії

Зауважимо, що Сербія заперечує, що її громадян могли залучати до підготовки силових дій з метою дестабілізації Молдови аж до повалення влади.

"Вимагаємо від молдовської сторони невідкладно надати усю наявну у них інформацію, тому що ми досі не отримували таких повідомлень від Молдови", – заявив міністр закордонних справ Івіца Дачич.

Росія погрожує Молдові