Головний європейський дипломат Федеріка Моґеріні заявила, що Євросоюз вважає "вибори" 2-го листопада нелегітимними і не збирається визнавати результатів голосування.

Вслід за верховним представником ЄС з закордонних справ "вибори" на Донбасі відмовилися визнавати практично усі зовнішньополітичні міністерства країн-членів ЄС.

Міністр закордонних справ Італії Паоло Джентілоні на офіційній веб-сторінці відомства заявив, що його країна також не визнає "вибори" 2-го листопада.

Виконання Мінських домовленостей від 5-го та 19-го вересня лишається єдиною передумовою гарантування стабільності в Україні і в усьому регіоні,
— пише Паоло Джентілоні.

Під час прес-конференції в Берліні офіційний представник німецького уряду Штефан Зайберт, сказав, що розвиток подій в Україні виключає можливість зняття санкцій, запроваджених Євросоюзом проти Росії.

Литва виступила з офіційною заявою щодо псевдовиборів. Міністерство закордонних справ Литви рішуче засуджує незаконні "вибори" в окремих частинах Донецької та Луганської областей України, які 2-го листопада організували нелегальні озброєні угрупування.

Вибори на Донбасі – це театр абсурду,
— кажуть в МЗС Фінляндії.

В той же час президент невизнаної Південної Осетії Леонід Тібілов каже, повністю визнає терористичні "вибори". Він навіть мав своїх спостерігачів на дільницях.