Відео від військових опублікував у фейсбуці волонтерський штаб "Українська команда". Від початку повномасштабного російського вторгнення вже понад 150 військових підрозділів отримали від "Української команди" допомогу у вигляді автівок, спорядження, дронів, оптичних приладів, медикаментів тощо.

Читайте також В День Сухопутних військ "Українська команда" передала військовим дрони-камікадзе

"Дякує всім, хто допомагає!": захисники звернулися до українців

"Друзі, ваші теплі подарунки для наших захисників зігрівають їм тіло й душу. Та допомагають бити орків. А у рідкі хвилини відпочинку наші герої записують відео та передають подяку всім, хто допомагав збирати обігрівчі набори. "Українська команда" теж дякує всім, хто допомагає!, – йдеться у дописі волонтерського штабу.

Воїни подякували українцям за донати: дивіться відео

В "Українській команді" зазначили, що загалом зібрано обігрівчі набори майже для ста батальйонів.

Ми передаємо ці набори для хлопців на передовій на найгарячіших напрямках. Разом з вами ми забезпечимо теплом 50 тисяч бійців. Це майже 100 батальйонів,
– повідомив керівник "Української команди" Артур Палатний.

Раніше повідомлялося, що "Українська команда" передала обігрівчі набори 72 ОМБр імені Чорних Запорожців, 46 аеромобільній бригаді Десантно-штурмових військ, Третій штурмовій бригаді, 130 та 204 батальйонам тероборони міста Києва, кільком підрозділам Головного управління розвідки та іншим захисникам.