Про судовий процес за участі Максима Кривоша пише видання Obozrevatel.

Варто знати Зоозахисник і двічі судимий: що відомо про терориста, який захопив заручників у Луцьку

Справа стосувалася продажу колекційної американської монети 1924 року номіналом у 20 доларів. Колекціонер з Київської області у 2018 році купив її у Кривоша за 30 тисяч 704 гривні.

Як було сказано в домовленості, покупець перекинув продавцю 10 тисяч гривень на банківську картку в якості завдатку. Решту мав віддати в поштовій службі при отриманні монети.

Втім коли колекціонер прийшов забирати свою покупку, у посилці її не було. Максим Кривош звинуватив у всьому саме службу доставки, але там запевнили, що треті особи не мали доступу до посилки.

Тоді мешканець Київської області подав у суд. За результатами розгляду справи, у квітні 2020 року один з волинських судів визнав недійсним продаж монети на аукціоні, а Кривоша зобов'язав повернути завдаток.


Золота монета, через яку судилися з Кривошем / фото Obozrevatel

Захоплення маршрутки з заручниками в Луцьку: коротко

  • Зранку 21 липня чоловік на ім'я Максим Кривош захопив у центрі Луцька маршрутку з близько 20 заручниками. Він сам зателефонував у поліцію й заявив, що має з собою вибухівку й стрілецьку зброю.
  • Сам терорист, який називає себе "Максимом Плохим", позиціонує себе "антисистемником". Він заявляє, що держава відбирає у людей свободу.
  • Його ключова вимога – аби Володимир Зеленський, ключові українські політики й олігархи виклали у своїх соціальних мережах зізнання про те, що вони – "терористи в законі".
  • Наразі центр Луцька перекритий. Силовики ведуть переговори з терористом, аби той звільнив заручників. Бере участь у переговорах також глава МВС України Арсен Аваков, який терміново прилетів на Волинь.
  • Наразі вдалося досягти перших домовленостей. Заступник голови Нацполіції Євген Коваль передав в автобус воду для заручників