Про це в ефірі 24 каналу повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Читайте також Головне – зберегти життя людей, – радник Авакова про ситуацію із захопленням заручників в Луцьку

"На жаль, ця особа поки відмовляється передавати навіть воду для людей, які вже 4 години перебувають на палючому сонці", – розповів він.

Вимоги, які висунув терорист

Антон Геращенко розповів, що ця людина виставляла вимоги щодо того, аби чимбільше людей дізналися про захоплення автобусу.

  • "Максим Плохой" вимагає, аби глави судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков записали і виклали в ютубі заяви про те, що саме вони – терористи в законі. У його списку людей, що мають це зробити, такі прізвища: Філарет, Епіфаній, Онуфрій, Шевчук, Аваков, Порошенко, Пінчук, Медведчук і Коломойський та інші.
  • Президент Володимир Зеленський, за вимогою терориста, має опублікувати відеозвернення з текстом фільм "Земляни 2005 року". Дивитися усім.

Ми розуміємо, що ця особа вважає, що потрібно зробити щось, що він хоче. Але поки він не виявив таких потреб, які можна було б виконати, і які були б зрозумілі,
– зазначив заступник міністра МВС.

Також Антон Геращенко сподівається, що дії поліції і СБУ призведуть до того, що в ході перемовин ця особа звільнить всіх заручників і здасться поліції.

"Ми сподіваємося саме на такий варіант.Головне – це перемовини", – зазначив він.

Що відомо про захоплення заручників у Луцьку

  • Зловмисник зателефонував до поліції та повідомив, що взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса. Він пригрозив, що підірве транспорт. І зазначив, що в нього є гранати та інша зброя.
  • ЗМІ з'ясували справжнє ім'я луцького терориста Кривош Максим Степанович. Чоловік двічі судимий та перебував на психіатричному лікуванні. Був засуджений за статтями грабіж, розбій, незаконне володіння зброєю.

Трансляція 24 каналу з місця події: відео