Але є нюанс... Причому нюанс цей дуже неприємний.

Цікаво Чому січень став історичним місяцем для України

На арену виводять ПВК "Патріот"

Так, "оселедець" зараз по полях навколо Вугледару видає жахливий сморід, але командування окупантів планує вводити в бій резерви складом до трьох батальйонів, а також підрозділи ПВК "Патріот". На цьому моменті зупинюся трохи докладніше.

Тоді його з цією ідеєю послали до лісу, але сама ПВК "Патріот" продовжувало існувати й нікуди не пропадала. Зараз, після того, як підрозділи 42-ї мотострілецької дивізії, 58-ї загальновійськової армії, 40-ї та 155-ї окремих бригад морської піхоти Тихоокеанського флоту та 136-ї окремої мотострілецької бригади, по суті, втратили свою боєздатність через втрати, на арену виводять ПВК "Патріот".

Річ у вічній конкуренції з Пригожиним

Ну, як ПВК "Патріот". Не саму по собі, а за підтримки батальйонів 37-ї та 36-ї МСБр. Але про що все це говорить?

Схоже, після того, як по полях навколо Вугледара вкотре розмотало "тихоокеанський оселедець", Шойгу планує продовжити штурм міста, а у разі успіху оголосити це заслугою "Патріотів".

Навіщо? Щоб показати, що його, армійська ПВК набагато ефективніша і професійніша за "луб'янківський драмгурток". Якщо ж під Вугледаром все завершиться тотальним провалом, то це повісять на перемелений в кашу "оселедець". Мовляв, морпіхи знову не впоралися. Народжений плавати, на суші – медуза.

Читайте також Дамо допомогу, але вам її не треба, – як Лукашенко продовжує маневрувати перед Путіним

Тобто Вугледар, схоже, особисто для Сєргєя Шойгу має принципове стратегічне значення. Приблизно таке ж, як для Пригожина Соледар, який у результаті став кінцем самого Пригожина. Ось тільки на відміну від "кухаря," тувинець має можливість маневру, скільки б він не відправив на забій "оселедця".

Ну, а сама окупація міста та дифірамби про "високоефективну" і "нема аналогів у світі" ПВК "Патріот" будуть як бонуси до самої наступально-штурмової операції. Ну чи не будуть, що, судячи з ситуації в секторі, більш ймовірно.