Про звільнення заручників повідомив губернатор Техасу Грег Ебботт. Сталося це приблизно о 21:30 за місцевим часом (5:30 за Києвом).

Важливо "Я сьогодні помру": озброєний чоловік у США захопив заручників у синагозі

Грег Ебботт заявив, що спецоперація завершилася і всі заручники були благополучно звільнені.

Молитви почуті. Всі заручники живі й неушкоджені,
– мовиться в повідомленні.

Захоплення заручників у синагозі Техасу закінчився штурмом ФБР. Злочинець, який взяв людей в заручники, був знешкоджений. Протистояння з поліцією бойовика тривало понад 10 годин. Саме стільки часу люди утримувалися в будівлі синагоги.

ФБР заявило, що підтвердило особу того, хто стріляв, але поки не буде розкривати її. Також там відмовилися підтвердити причину смерті загарбника, заявивши, що розслідування все ще триває.


Протистояння з поліцією бойовика тривало понад 10 годин / Фото АР

Взяття заручників у синагозі

  • У Техасі в передмісті Далласа Коллівілле невідомий взяв у заручники відвідувачів синагоги. Він заявив, що у нього є вибухівка, тому правоохоронні органи діяли так, щоб не поставити під загрозу життя невинних людей.
  • За словами офіційних осіб, озброєний злочинець взяв у заручники чотирьох осіб, у тому числі рабина. Через шість годин один заручник був звільнений цілим і неушкодженим.
  • Чоловік був озброєний вогнепальною зброєю, і стверджував, що "заклав бомби у потаємних місцях". Агресор висунув вимогу: він хотів, щоб влада випустила з в'язниці його сестру.