Інцидент стався 15 січня у місті Коллівілль. Місцеві ЗМІ повідомили, що зловмисник озброєний.

До слова Понад 300 тисяч євро: ЄСПЛ присудив компенсації заручникам теракту в Беслані

Захоплення заручників у синагозі в Техасі: що наразі відомо

У Сполучених Штатах Америки 15 січня невідомий чоловік захопив заручників у синагозі міста Коллівілль, штат Техас. Попередньо, як зазначили місцеві ЗМІ, мовиться про 4 людей, серед яких і рабин.

Чоловік озброєний вогнепальною зброєю, і стверджує, що "заклав бомби у потаємних місцях". На місці працюють американські силовики – спецпризначенці та бронеавтомобілі (серед яких і штурмові) готові до радикальних дій.

Заручники
Місцеві силовики готові до штурму синагоги, якщо буде така потреба / Фото Staff Photographer

Поки у Білому домі заявили, що пильно стежать за ситуацією, журналістам, як-от ABCNews, вдалося з'ясувати, що агресор вже висунув вимогу: він начебто хоче, щоб влада випустила з в'язниці його сестру.

Припускають, що мовиться про Аафію Сіддікі – цю жінку у 2010 році засудили у США за зв'язки з терористичною організацією "Аль-Каїда", за напад та замах на вбивство американського солдата до 86 років ув'язнення.

Того ж, хто захопив заручників, звати нібито Мухаммад Саддікі. Наразі правоохоронці, як пише CNN, ведуть із ним переговори. А тим часом запевняють, що для місцевих загрози немає, проте й звозять все більше сил до синагоги.

Варто нагадати:

В Україні ж у 2020 році чоловік із гранатою тримав у заручниках поліцейського: нагадаємо у відео