Ймовірно, злочинець озброєний. Про це повідомили ЗМІ.

До теми Вимагали піцу й вертоліт: у шведській тюрмі в'язні взяли співробітників у заручники

Невідомий взяв у заручники водіїв автобуса

Невідомий взяв у заручники людей, які були у автобусі. Попередньо писали, що у заручниках – тільки 2 водії.

Усі інші пасажири вийшли з автобуса на узбіччя шосе,
– мовилось у повідомленні.

Згодом німецьке видання Bild написало, що у заручниках – 3 пасажири автобуса. Однак у поліції місцевому виданню розповіли, що у заручниках насправді тільки 2 водії.

Інцидент трапився біля автомагістралі А9 біля населеного пункту Гредінг. Відомо, що автобан перекрили повністю. За непідтвердженою інформацією, пролунало 3 вибухи. Попередньо відомо, що на місці вже працює спецназ.

  У Німеччині заручники
На місце прибула поліція та співробітники інших відомства / Фото Bild

Називають ймовірну причину інциденту

Припускають, що чоловік захопив заручників в туристичному автобусі, який приїхав з-за кордону.

За непідтвердженими даними, в салоні стався конфлікт. Видання пише, що підозрюваний у скоєнні злочину вигукував "дивні речі". Наразі невідомо про що саме мовиться.

Невідомий взяв людей у заручники: дивіться відео

Станом на 23:23 видання Der Tagesspiegel, посилаючись за представника поліції, написало, що зловмисника затримали та заарештували. Рух по трасі відкрили.

Попередньо інформації про постраждалих немає. Однак і зброї поліцейські поки не знайшли.

Останні сумні інциденти з заручниками

  • 6 червня у Києві чоловік пробрався до однієї з квартир у Деснянському районі. Він, погрожуючи власниці ножем, взяв її у заручники. Операцію проводили бійці КОРДу. 62-річного нападника затримали.
  • 7 липня чоловік у російській Тюмені захопив заручників у відділенні Сбербанку. Він вимагав гроші та погрожував підірвати відділення банку. При передачі коштів його й затримала поліція.
  • 21 липня ув'язнені у тюрмі суворого режиму в Швеції взяли двох співробітників поліції в заручники та поставили вимоги. Вони заявили, що їм потрібен вертоліт та піца.