Російським окупантам зовсім скоро доведеться відчути на собі усю силу зброї, яку нам надають західні партнери. У руках наших майстерних воїнів вона перетворюється на знаряддя, яке готове завдавати ворогу втрат навіть на великій відстані.

Читайте також Занадто страшна війна: російські добровольці масово тікають з України

Гаубиця НАТО у дії

Артилеристам 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади вдався просто неймовірний постріл. Вони влучили у пункт дислокації командування одного з підрозділів російських окупантів.

Влучний постріл знищив російський військовий позашляховик, який був позначений літерою "Z", а також кількох рашистів, які перебували поруч із ним.

Фантастичний постріл на відстань у 20 кілометрів наші майстерні герої здійснили з гаубиці 155-го калібру. Майже сотню таких гаубиць ЗСУ отримали в рамках допомоги від США, вони є на озброєнні в НАТО.

Як повідомили наші захисники, подібні постріли демонструють точність та ефективність отриманої від партнерів зброї, тож рашистам варто приготуватися до нових втрат техніки та особового складу.

Новини з фронту: коротко про останні події

  • На тимчасово окупованих територіях Херсонщини та Запоріжжя російські окупанти створили 19 так званих "комендатур".
  • Глава Пентагону провів зустріч міністрів оборони партнерів України, у заході взяли участь міністри оборони понад 40 країн. Вони обговорили поточну ситуацію на фронті в Україні, надану допомогу ЗСУ та подальші кроки підтримки української армії у боротьбі з російськими окупантами.
  • Російські окупанти вбили співробітника Запорізької АЕС Сергія Швеця. Вони вдерлися помешкання чоловіка та розстріляли його з автоматичної зброї. Лікарі борються за його життя.
  • Партизанський рух Мелітополя відзначився черговою успішною операцією. Героям вдалося відрізати ворога від постачання зброї та боєприпасів. Точні втрати росіян внаслідок успішної атаки партизанів наші спецслужби повідомлять згодом.

Дивіться також – 45 артилерійська бригада красиво нищить техніку росіян: відео