Це рішення ухвалили відповідно до постанови Кабінету міністрів. Перевірки почнуться з 1 грудня 2023 року.

Дивіться також Демобілізація, призов студентів і списки роботодавців: якою буде мобілізація в грудні 2023

У Закарпатті перевірятимуть документи у громадян

У Закарпатській обласній військовій адміністрації наголосили, що заходи з перевірки документів здійснюються відповідно до порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, затвердженого Кабміном.

Зміни діятимуть від завтра, 1 грудня 2023 року, до завершення воєнного стану в Україні,
– мовиться у дописі Закарпатської ОВА.

Крім того, в ОВА зазначили, що спільним наказом голови обласної військової адміністрації й начальника обласного ТЦК та СП призначені коменданти районів і міст Закарпатської області. Саме ці люди мають визначать уповноважених осіб, які здійснюватимуть перевірку документів.

У Харківській області перевірятимуть документи у ТРЦ

  • Очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов 23 листопада розповів, що він провів засідання Ради оборони, де обговорив нагальні питання що стосуються ситуації в області. Одним із них було посилення контролю за мобілізаційними заходами.
  • Так, в Харківській області посилять перевірку документів. Їх перевірятимуть у розважальних центрах області.
  • Синєгубов також наголосив, що мобілізація у Харківській області має відбуватися винятково з дотриманням усіх вимог чинного законодавства нашої держави.
  • Мобілізаційні заходи планують посилити й в Херсонській області. Очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін 18 листопада заявив, що в області планують також шукати людей, що переховуються від військової служби.
  • Шукатимуть ухилянтів у Херсонській області поліціянти. Крім того, на блокпостах перевірятимуть, чи не проігнорував військовозобов'язаний отриману раніше повістку від працівників ТЦК та СП.