Про це на брифінгу розповів член Комітету Федір Веніславський. Профільний комітет ще не сформулював свій висновок, передає 24 Канал.

Дивіться також 4 тисячі правок до закону про мобілізацію: Веніславський сказав, до яких моментів є питання

"Є всі шанси"

Депутат вважає, щоб остаточно сформулювати свій висновок щодо законопроєкту, профільний комітет в.итратить до двох тижнів. Після цього проголосують за висновок, що є обов'язковим для розгляду законопроєкту в парламентській залі.

Я думаю, що є всі шанси для того, щоб цей законопроєкт потрапив уже у фіналізованому вигляді, у зведеній таблиці, порівняльній таблиці до другого читання до кінця цього місяця,
– підкреслив Веніславський.

Водночас зауважив, що з урахуванням великої кількості поправок і того, що кожен з нардепів, який їх подавав, під час розгляду законопроєкту в залі може наполягати на тій чи іншій поправці, це також може зайняти певний час.

Тож, на думку народного обранця, керівництво парламенту вже буде узгоджувати з лідерами депутатських фракцій, яку саме процедуру застосовувати для того, щоб не допустити зловживань і затягування з ухваленням цього законопроєкту.

Але я думаю, що цілий місяць, кінець березня – початок квітня, перша половина квітня – шанси ухвалити цей законопроєкт в залі достатньо великі,
– підсумував Веніславський.