Про це повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону, інформує 24 Канал.

Дивіться також Від повістки – до "полігону": як відбувається процес мобілізації в Україні покроково

Подано 4 195 поправок, над якими в комітеті триває робота. Щойно цю роботу завершать, законопроєкт буде переданий в юридичне управління, де буде вичитаний, а після цього буде готовий для внесення в зал,
– розповів Стефанчук.

За словами голови ВР, скільки часу займе весь вищезгаданий процес – стане відомо після проведення консультації з фракціями та групами, а також залежатиме від кінцевої редакції законопроєкту, який вийде з комітету.

"Це буде основою для того, щоб планувати таймінг проходження цього законопроєкту в парламенті", – пояснив Стефанчук.

Стефанчук сподівається на мудрість комітету

За словами Стефанчука, законопроєкт щодо мобілізації вимагає "мудрого та справедливого рішення". Новий документ має на меті допомогти українським військовим давати відсіч окупантам та завадити "деяким особам зловживати, обходячи обов'язок захищати країну".

"Я дуже сподіваюся, що парламент прийме мудре рішення, ухвалюючи цей законопроєкт, який з одного боку дасть можливість допомогти нашим військовим давати належну відсіч цій жахливій російській армії вбивць, а з іншого боку дасть можливість не зловживати деяким особам, обходячи свій обов'язок захищати нашу Батьківщину", – додав голова ВР.

Мобілізація в Україні: актуально

  • Член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський вважає, що Рада може прийняти новий законопроєкт про мобілізацію у другому читанні до кінця березня.
  • Також Веніславський розповів, що чоловіки, які є військовозобов'язаними та отримали інвалідність 2-ї та 3-ї групи після початку повномасштабної війни, повинні будуть пройти повторний медичний огляд.