Ним продовжили на рік закон про особливий порядок місцевого самоврядування на окупованій частині Донбасу і забрали згадки про "Мінські домовленості". У депутатів різне ставлення щодо цього закону.

Тут багато говорять про мінські переговори. Запропонуйте інший формат, де Росія залишила свої пальці, де її можна взяти за носа і притягнути. Якщо ми не приймемо цей закон, в нас не буде ричагів витягнути наших заручників, місія ОБСЄ вийде з цього процесу,
– наголосила представник Президента в парламенті Ірина Луценко.

Згадку про Мінські угоди з тексту вилучать, торгівлі з терористами не буде, а Президент не зможе застосовувати збройні сили ніде окрім ОРДЛО.

"Недопущення кримінального переслідування кримінальної відповідальтності, всіх учасників подій в Луганську і Донецьку. От за що ви голосуєте", – вважає заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

Читайте також: Як Порошенко за допомогою блефу протягнув потрібний йому законопроект про Донбас через Раду: пояснення Найєма

У голови РНБО Олександра Турчинова своя позиція.

"Чому це стало актуально саме зараз? Тому що Путін хоче приховати свою агресію під миротворчою операцією і дати агресорові миротворчі каски, а країна-агресор, яка буде визначена агресором, не зможе приймати участь в миротворчих заходах", – пояснив політик.