Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що закон про мобілізацію має бути справедливим і зрозумілим для всіх громадян України. Він звернув на це увагу під час свого інтерв'ю.

Дивіться також Новий закон, виїзд за кордон і е-повістки: якою може бути мобілізація в лютому 2024

Всі мають тлумачити закон однаково

За словами Данілова, цей документ має бути зрозумілим для всіх наших громадян, щоб не сталось так, що хтось читає його зліва – направо, а хтось навпаки.

По-перше, хочу звернути увагу, що закон про мобілізацію має бути законом про справедливість,
– наголосив секретар РНБО.

Він додав, що всі норми законодавчого акта мають однаково і зрозуміло тлумачитися для всіх. Він переконаний, що тоді громадяни матимуть абсолютну ясність у питаннях мобілізації, демобілізації, військового вишколу та інших питань.

Люди мають отримати відповіді на всі питання через цей закон,
– зазначив секретар РНБО.

Коли може бути друге читання нового законопроєкту про мобілізацію

  • Українці очікують на розвиток подій навколо нового законопроєкту про мобілізацію. Руслан Стефанчук розповів, коли має бути друге читання відповідного документа.
  • Озвучив терміни другого читання спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук в ефірі телемарафону. Він зазначив, що між першим і другим читанням у народних депутатів є 14 днів, щоб внести правки до відповідного законопроєкту.
  • Як зазначив Руслан Стефанчук, щойно народні депутати свої правки внесуть до законопроєкту, його передадуть на розгляд до відповідного комітету.