Таку думку у коментарі сайту 24 каналу висловила народний депутат України Світлана Заліщук.

Говорити про парламентські вибори – це наступний крок. Сьогодні важливо говорити по президентську битву. Тому що в залежності від того, хто виграє президентські вибори – ця перемога визначить і культуру, і природу, і атмосферу, і політичну структуризацію в Україні",
– зазначила вона.

Зокрема, за її словами, ідеться про те, що на сьогоднішній день, існує великий ризик реваншу на президентських виборах, збереження якихось корупційних схем і так далі.

"Насправді, я не очікую, що проросійські сили виграють президентські вибори. Очевидно, що у них є стеля, до якої вони можуть доростати. Але вони будуть посилювати свої позиції і можуть використовувати президентські вибори для парламентських виборів. Друге – сьогодні є певний ризик нерозуміння того, якою буде перспектива. Деякі кандидати не дуже чітко артикулюють, якою буде їхня зовнішня політика, безпекова політика. Складно прогнозувати, якою буде їхня політика, зважаючи або на брак досвіду будь-якого, або на їхню передісторію", – пояснила депутат.

При цьому, як наголосила Заліщук, сьогодні демократичний, проєвропейський табір політичних сил повиннен мати єдину пропозицію для суспільства.

Сьогодні Святослав (Вакарчук, – "24") сказав, що він не піде у президенти. Залишаються Гриценко і Садовий. Я досі чекаю, що у них буде єдина пропозиція для суспільства. На парламентські вибори проєвропейським силам так само потрібне об’єднання для того, щоб продовжити реформи у країні. Я не бачу інших варіантів можливості виграшу чи формування якоїсь впливової групи фракцій у парламенті без такого об’єднання. Всі, хто можуть долучитись до цього – Вакарчук, Садовий, Гриценко – всім це варто робити",
– наголосила Заліщук.

При цьому, за її словами, зараз об’єднання демократичних кандидатів продемонструє суспільству, що у країні є консолідовані сили, які є привабливими для голосування.

Нагадаємо, раніше сьогодні чинний міський голова Львова і кандидат у президенти України Андрій Садовий нагадав артисту Святославу Вакарчуку про свою недавню пропозицію об'єднатися на парламентських виборах.