Журналісти 24tv.ua зібрали для вас позиції лідерів думок про відставку Каська. Висновок за вами!

Ганна Гопко

Рішення Касько піти у відставку... Без коментарів... Давно маю позицію, що такі як Касько, Daria Kaleniuk мали б реформувати генпрокуратуру і повернути довіру до цього органу. У Мюнхені одне з ключових питань у розмовах — невже президент не розуміє, що покриваючи і надалі Шокіна він підриває довіру не лише до себе, а й до країни?

Рішення Касько піти у відставку.. Без коментарів..Давно маю позицію, що такі як Касько, Daria Kaleniuk мали б реформува...

Опубліковано Hanna Hopko 15 лютого 2016 р.

Тарас Березовець

"Якщо ви хочете, щоб когось відправили у відставку, просто попросите Пайетта назвати його "чемпіоном реформ". Перевірено. 100%", — прокоментував він.

Если вы хотите, чтобы кого-то отправили в отставку, просто попросите Пайетта назвать его "чемпионом реформ". Проверено. Верняк 100%.

Опубліковано Taras Berezovets 15 лютого 2016 р.

Мустафа Найєм

Суспільство вимагає відставки Віктора Шокіна, а йде Віталій Касько. При цьому в офісах найперших осіб на Банковій і на Грушевського гарячково шукають шляхи стабілізації політичної ситуації, порятунку рейтингів і підтримки суспільства, яке вимагає...


"Моя особиста думка. Президент повинен виступити з поданням про звільнення Генпрокурора Віктора Шокіна, закликати фракцію "Народний фронт" і Арсенія Яценюка відправити діючий уряд у відставку і одночасно закликати коаліцію — запропонувати формат нового уряду. Це програма мінімум. Програма максимум — відсторонення друзів президента і прем'єра від розподілу фінансових потоків державних компаній", — додав він.

Общество требует отставки Арсения Яценюка, а уходит Максим Нефьодов. Общество требует отставки Виктора Шокина, а уходит ...

Опубліковано Mustafa Nayyem 15 лютого 2016 р.

РПР

Заява про відставку заступника Генерального прокурора Віталія Каська від 15 лютого 2016 року зводить нанівець сподівання українського суспільства, реформаторів у владі, експертного середовища та міжнародних партнерів провести реформу прокуратури в Україні.

За два роки після Революції Гідності Україна так і не отримала підзвітної і прозорої прокуратури, яка керується виключно принципом верховенства права і законом.

Водночас прокуратура стала основним чинником зневіри суспільства у справедливість і можливість змін. Згідно з останніми даними соцопитування, довіряють цьому органу менше 7% населення.

Давид Сакварелідзе

Протягом всього цього часу він щиро підтримував і підтримує всі починання і кроки, спрямовані на побудову сучасної, некорумпованої і професійної прокуратури України, яка буде захищати інтереси українського народу — як він того дійсно заслуговує.

Меня очень огорчила сегодняшняя новость об уходе с должности моего коллеги и товарища Виталия Касько. За уже почти год р...

Опубліковано Davit Sakvarelidze 15 лютого 2016 р.

Георгій Тука

Мужики, годі вже бігати! Не для того ми прийшли у владу, щоб голосно грюкати дверима. Повірте, особисто у мене приводів грюкнути дверима — не менше вашого. Але, я крок за кроком, крапля за краплею намагаюся втілювати в життя ті зміни, заради яких особисто я погодився на цю посаду.

Що ж це коїться таке? Чи то в мене така аура?Не встиг навести справки і отримати позитивний відгук щодо порядності Піво...

Опубліковано George Tuka 15 лютого 2016 р.

Віталій Шабунін

"Не хочу, щоб Президент звільняв цього генпрокурора. Чим довше останній на посаді, тим менше в Порошенка шансів виграти наступні вибори", — вважає він.

Не хочу, щоб Президент звільняв цього генпрокурора. Чим довше останній на посаді, тим менше в Порошенка шансів виграти н...

Опубліковано Vitaliy Shabunin 15 лютого 2016 р.

Джеффрі Пайетт

"Касько був поборником змін у ГПУ. Його звільнення перерве прогрес реформ в Україні", — переконаний Пайєтт.