Про це в авторській програмі Олени Трибушної "Перші особи" на 24 каналі розповів керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович. Він сказав, що наразі українці віддають певні сподівання Зеленському.

Зверніть увагу Зеленський назвав фактори, які сильно дестабілізують ситуацію в Україні

Олексій Антипович зауважив, що серед виборців Володимира Зеленського переважає думка: "він – не такий, як попередники, а це означає, що щось повинно змінюватися".

Запит на зміни є більшим, ніж стабільність.

Олексій Антипович

Керівник соціологічної групи "Рейтинг"

Зеленський задовільняє українців

За словами соціолога, приблизно 40% людей, які довіряють президенту – це досить висока цифра для людини, яка перебуває на екваторі своєї каденції. Це можна пояснити тим, що сподівання громадян щодо Зеленського досі високі.

"Майже 40% довіри до президента Зеленського – це справді багато. Якщо порівняти з тими самими показниками Порошенка чи Януковича, вони були значно нижчі. Вони були на рівні 20 – 25%. На ті ж періоди каденції", – сказав Олексій Антипович.

"Зеленський багатьох українців задовільняє. В нього є цілковитий великий рейтинг, ядро виборця і він для своїх виборців – безальтернативний", – сказав соціолог.

Водночас він пояснив, що колишній спікер парламенту Дмитро Разумков забрав з собою частину виборців, але наразі це не має значного впливу.

Зауважте Разумков під'їдатиме рейтинг "слуг", і не тільки їхній, – політолог

Повне інтерв'ю з Олексієм Антиповичем: дивіться відео


Опитування "Рейтингу": коротко

  • Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування протягом 14 – 16 грудня 2021 року. За відповідними даними, Володимир Зеленський очолює рейтинг довіри до політиків, проте не довіряють йому 61% громадян.
  • Наступний є Володимир Гройсман, якому довіряють 32%, і 60% – не довіряють.
  • Ексспікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 30%, а 41% – ні.
  • Натомість Юлії Тимошенко довіряють 25% громадян України, не довіряють – 73%.