Окупанти продовжують ліквідувати своїх же військових та колаборантів. Про це в ефірі телемарафону повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає 24 Канал.

Читайте також Операція з рухом опору: розвідка підтвердила знищення колаборанта Філіпоненка у Луганську

Колаборанта вбили самі ж окупанти

Мер розповів, що в п'ятницю, 24 листопада, було ліквідовано одного з колаборантів на території тимчасово окупованого Енергодару.

Зрадника, який погодився співпрацювати з ворогом, переїхав також ворожий БТР. Тож ворог допомагає нам, ліквідуючи своїх колаборантів і тих, хто захопив владу на тимчасово окупованих територіях,
– підкреслив Іван Федоров.

Також міський голова додав, що в цілому цей тиждень для ворога є некомфортним, тому що після вибухів, які відбувалися 2 дні тому в Джанкої, досі закритий пункт переходу на Чонгарі.

Агресор не може відновити сполучення між тимчасово окупованою частиною Херсонської області та тимчасово окупованим Кримом.

До речі, щонайменше 10 вибухів прогриміло біля Джанкою. Щось сталося на ворожій військовій базі, зауважив Федоров.

"Тож продовжується ліквідація ворога. І ми віримо нашим героїчним Збройним Силам України, що вони наближають звільнення наших людей та наших територій", – наголосив міський голова.

СБУ ліквідувала зрадника з Харківщини

  • Напередодні, 23 листопада, джерела 24 Каналу повідомили, що СБУ ліквідувала зрадника, який втік у Росію.
  • Йдеться про Олександра Слісаренка. Він був заступником голови так званої окупаційної адміністрації Харківської області.
  • Втім, 16 листопада в Бєлгороді автомобіль зрадника підірвали.