Він на 3 місяці викупив усі місця у платній камері СІЗО. Про це повідомили у пресслужбі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Важливо Малюська показав платні камери в Одеському СІЗО: фото і ціни зручностей

Скільки заплатив ув'язнений

Один місяць перебування у платній камері запорізького СІЗО коштує 3 410 гривень. В одній камері зазвичай перебувають до двох осіб, тобто за цілу камеру доведеться заплатити 6 820 гривень на місяці. Помножимо цю суму на 3 місяці, адже саме стільки ув'язнений перебуватиме у камері, ми отримаємо суму 20 460 гривень.

У відомстві додали, що експериментальний проєкт з облаштування та функціонування камери з поліпшеними умовами у Запорізькому СІЗО ввели ще 31 травня 2020 року.

Актуально "Комфорт у хату": скільки коштує найдорожчий сертифікат у платну камеру СІЗО

Що відомо про платні камери у СІЗО

  • Кабінет Міністрів України 22 квітня підтримав запровадження платних камер у слідчих ізоляторах. Тобто людина на добровільній основі може за певну плату отримати поліпшені побутові умови та харчування.
  • Загалом платні камери у СІЗО працюють у Києві, Львові, Чернігові, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Сумах, Старобільську, Житомирі, Хмельницькому, Чернівцях, Вінниці, Рівному, Луцьку, Чорткові, Івано-Франківську, Ужгороді та смт Кам'яне.
  • Станом на 22 липня за користування платними камерами у СІЗО люди, яких взяли під варту, "виклали" вже 318 тисяч гривень.
  • Ці кошти спрямовуються до спеціального фонду та надалі їх використовують для проведення поточних і капітальних ремонтів приміщень слідчих ізоляторів.
  • Експериментальний проєкт планують завершити до 31 грудня 2021 року.