Про приїзд Верховного Головнокомандувача на лінію бойових дій на Запоріжжі стало відомо у п'ятницю, 8 вересня. Зеленський подякував воїнам, що здобувають перемогу для нашої держави.

Дивіться також Операція "Деокупація": як Зеленський чітко вказав Путіну, що Крим буде українським

Зеленський на Запоріжжі

Зауважимо, що саме 71-ша окрема єгерська бригада бере участь у звільненні української землі в цьому регіоні в складі оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія".

Воїни, дякую за вашу потужність на Запорізькому напрямку! Ворог точно відчуває, що таке справжня українська сила. Слава кожному й кожній, хто здобуває для України перемогу. Слава Україні!
– йдеться у повідомлення на сторінці Зеленського.

Окрім того, Зеленський опублікував серію світлин, на яких видно українських бійців, що героїчно ведуть боротьбу проти ворога на Запоріжжі. Немає сумнівів у тому, що в недалекій перспективі ЗСУ звільнять усі території України.

Воїни Збройних Сил йдуть в контрнаступ на Запоріжжі / Фото зі соцмереж Зеленського

Запорізький напрямок: останнє

  • Речник Генштабу Андрій Ковальов зазначав 8 вересня, що ЗСУ ведуть контрнаступальні дії на Мелітопольському напрямку у Запорізькій області.
  • За його словами, українські підрозділи мали успіх південніше селища Роботиного та уже закріплюються на досягнутих рубежах.
  • Окрім того, у Пентагоні, міноборони США, вважають дії ЗСУ на полі бою надзвичайно ефективними. З відповідною заявою виступив представник відомства.