Про це повідомляє компанія в Twitter.

Читайте також: Ілону Маску дозволили бурити тунель під Вашингтоном

У Space X зазначили, що запуск перенесли у зв'язку із посиленням вітрів у верхніх шарах атмосфери. Нову дату старту призначили на 22 лютого 16:17 (за Києвом) з тієж бази в Каліфорнії.

Дані про вітер на великій висоті показують, що можливе перевищення навантаження на 2%. Маленьке перевищення, але краще бути параноїком. Відкладемо запуск до завтра, припустимо, що вітер буде краще,
– написав у Twitter голова SpaceX Ілон Маск за 10 хвилин до оголошеного часу старту.

Варто зазначити, що ракета Falcon 9 повинна доставити на орбіту іспанський супутник радіолокаційного нагляду Paz вагою 1350 кілограм. Також на ракеті мають доправити два демо-супутники для роздачі Інтернету Microsat 2a и 2b, їх вага сягає 400 кілограм. Демо-супутники стануть першими компонентами мережі Starlink. Згідно з планом, з 2019 до 2024 року SpaceX виведе на орбіту 4425 супутників для роздачі Інтернету.

Читайте також: За польотом червоного електрокара на Марс відтепер можна слідкувати онлайн

Очікується, що в майбутньому система Starlink буде передавати сигнал безпосередньо на станції і термінали в будинках користувачів. Це дозволить провести Інтернет в ті регіони, де раніше доступ до мережі був відсутній. При цьому очікується, що швидкість з'єднання навіть у віддалених точках планети буде доходити до 1 гігабіт за секунду.

Що таке Space X? Це американське приватне підприємство, яке працює в галузі будівництва космічного транспорту, виробник ракет-носіїв сімейства Falcon та космічних кораблів Dragon. Штаб квартира розташована у Хауторні, Каліфорнія. Компанія створена інженером і винахідником Ілоном Маском.