Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. За її словами, окупанти сконцентрували чималі зусилля для того, щоб вийти на кордони Донецької області, принаймні, з пропагандистською метою.

Увага На Різдво прикордонники ліквідували 2 десятки вагнерівців в Бахмуті

На Сході ситуація складна. На деяких ділянках Донецької області ми потрохи, крок за кроком, просуваємось вперед. А на деяких – наступає ворог. Наступає не лише регулярна армія, але й приватні,
– розповіла Маляр.

"Зараз дуже важко у Соледарі", – додала заступниця.

Більшість захисників – непрофесійні військові

Вона додала, що велика частина української армії на сьогодні – це мобілізовані, тобто непрофесійні військові. Відтак, ми повинні розуміти, що донедавна цивільні люди проходять наразі надзвичайно складне як моральне, так і фізичне "випробовування військовими реаліями війни".

Всі люди різні, тому і випробовування проходять по-різному. Але все це заради нашої спільної високої мети – зберегти державу і перемогти,
– пояснила Маляр.

Актуально про ситуацію на Сході

  • Російські окупанти посилили атаки на Бахмутському та Авдіївському напрямах, а також намагаються прорвати оборону ЗСУ у Соледарі.
  • Запеклі бої тривають і в районі Сватового – Кремінної на Луганщині.
  • Минулої доби тривали бойові дії в районі Сватового. За даними Генштабу ЗСУ, росіяни намагаються покращити свої тактичні позиції на Північний Захід від Сватового на Куп'янському напрямку.
  • Українські війська відбили атаку в районі Стельмахівки.