У середньому зарплата військових в Україні коливається від 13 до 25 тисяч гривень

Про це йдеться у матеріалі 24 каналу. На виплати у розмірі 100 тисяч гривень можуть розраховувати лише військові, які перебувають в зоні бойових дій.

Дізнайтесь більше Реєстрація на ЗНО (НМТ), заборона стягувати борги за комуналку та е-ТТН: що змінилося з 1 серпня

Також військові отримуватимуть відповідну зарплату лише за ті дні, коли безпосередньо беруть участь в бойових діях.

Зауважимо, що в середньому зарплата військових в Україні коливається від 13 до 25 тисяч гривень в залежності від посади та обов'язків. Згідно з постановою Кабміну №168, якщо військовий перебуває в тилу, то отримує 30 тисяч гривень.

Важливо зазначити, що якщо військовий потрапив у полон або немає жодних даних про його перебування, то його сім'я отримує гроші до моменту, поки не буде інформації, що людина загинула. Тобто 100 тисяч гривень – якщо військовий був у зоні бойових дій, 30 тисяч гривень – якщо в тилу.

Варте уваги Резніков розставив усі крапки над "і" щодо грошового забезпечення військовослужбовців

Затримок у виплаті зарплат для військових немає

  • Заступниця міністра оборони Ганна Маляр 7 липня інформувала, що жодних затримок у виплатах зарплат військових немає.
  • Також Маляр прокоментувала повідомлення про те, що одні бійці забезпечені всім необхідним на 100%, тоді як інші змушені збирати на амуніцію самостійно.Заступниця міністра оборони закликала розбирати кожен конкретний випадок окремо.
  • Ганна Маляр також інформувала, що в травні Міноборони перерахувало до частин 34,5 мільярда гривень. Вона нагадала, що від початку воєнного стану всі військовослужбовці, крім свого звичайного грошового забезпечення, отримують доплату.
  • Додамо, що Верховна Рада прийняла зміни в закони щодо мобілізованих працівників. Тепер роботодавець не має зберігати середній заробіток тих працівників, які були призвані на військову службу.

До теми – юрист розповів про виплати українським військовим: дивіться відео