Пентагон анонсував, що перед початком зустрічі американський міністр оборони виступить із заявою. Виступ заплановано на 15:00 за київським часом.

Дивіться також США цілодобово працюють над доставленням зброї Україні, – Кірбі

Зустріч у форматі "Рамштайн" відбудеться наступного тижня

Відомо, що зустріч буде проводитися в онлайн-форматі. Вона запланована на понеділок, 20 травня, під головуванням міністра оборони США Ллойда Остіна та голови Об'єднаних штабів США генерала Чарльза Брауна.

Очікується, що близько 50 країн-учасниць формату "Рамштайн" обговорять російську агресію проти України та продовжать тісну співпрацю, щоб надати Україні необхідні засоби для захисту своєї території.

Зауважимо, що перед початком зустрічі Остін планує виступити із заявою, його виступ заплановано на 15:00 за київським часом.

Зверніть увагу, що це буде вже 22 засідання Контактної групи з питань оборони України з моменту створення міжнародної групи в квітні 2022 року.

Як пройшло 21 засідання "Рамштайн"

  • Перед початком засідання "Рамштайн" Ллойд Остін повідомив, що літаки F-16 почнуть прибувати до України вже цього року разом з навченими пілотами та персоналом, який їх обслуговує.
  • Зокрема, вже під час зустрічі Остін оголосив про виділення 6 мільярдів доларів на виготовлення та закупівлю озброєння для Збройних Сил України.
  • Також під час зустрічі виступив і Володимир Зеленський, він подякував Остіну за його лідерство у засіданні формату "Рамштайн" і заявив, що такі засідання стають заходом світового рівня. Зокрема, він також закликав приділити максимум уваги виробництву зброї.