Так, пообіді 13 липня Рада буде розглядати законопроєкт про легалізацію медичного канабісу, введення штрафів за контрабанду тютюнових виробів і ліквідацію Укроборонпрому. Зазначимо, що зранку нардепи збиралися на чергове засідання.

До слова Важливий крок судової реформи: Рада схвалила перезапуск ВККС з правками Зеленського

Законопроєкти, які Рада розгляне на цьому позачерговому засіданні

Спікер Верховної Ради напередодні опублікував порядок денний, у якому зазначені законодавчі ініціативи для розгляду 13 липня.

На позачерговому засіданні розглянуть такі документи:

  • Про регулювання обороту конопель в медичних цілях, науковій і науково-технічній діяльності (№5596). Законопроєкт розлядатимуть у першому читанні. Ініціатива покликана для тих людей, що мають серйозні хвороби, перебіг яких може полегшати вживання медичного канабісу.

  • Про особливості реформування державних підприємств в оборонно-промисловому комплексі (№3822). Цей законопроєкт нардепи розглядатимуть вдруге. Якщо його ухвалять –на державний концерн чекає кілька етапів реформування.

  • Про криміналізацію контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів (№5420). Якщо цю ініціативу ухвалять, то порушникам загрожуватимуть штрафи до 2 мільйонів гривень, або ж ув'язення до 12 років. Законопроєкт про криміналізацію контрабанти Зеленський вніс у Раду після санкцій проти контрабандистів.

  • Про особливості оподаткування підприємницької діяльності електронних резидентів (№5270).

  • Про удосконалення діяльності Антимонопольного комітету (№5431).

Онлайн-трансляція позачергового засідання Ради