Прокурорам довелося відстоювати вирок розбещувачу в апеляції. Інцидент стався ще у травні 2022 року.

Дивіться також На Прикарпатті засудили ґвалтівника та вбивцю 9-річної дівчинки: яке покарання йому призначили

Чоловік був раніше засуджений за умисне вбивство

Чоловік побачив сусідську дівчинку на дитячому майданчику. Він скористався відсутністю поряд її мами та вмовив допомогти йому завести песика додому. Дитина на це погодилась. У квартирі засуджений почав вчиняти розпусні дії щодо неї, а згодом – випустив її з квартири.

У суді чоловік спочатку стверджував, що нічого поганого з дівчинкою не робив, а згодом – взагалі намагався заперечувати, що приводив її до себе у квартиру. Він також подав апеляційну скаргу, але прокуратура її не задовольнила, та вирок залишився незмінним.

"За участі ювенальних прокурорів Київської міської прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок Подільського районного суду міста Києва, яким до 8 років позбавлення волі засуджено 28-річного чоловіка за розбещення 7-річної дівчинки", – написали у прокуратурі.

Також інформацію про розбещувача додадуть до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

У прокуратурі додали, що перед скоєнням злочину проти малолітньої дитини, чоловік вже відбував покарання за умисне вбивство.