Так, у Львівському обласному ТЦК та СП розповіли деталі інциденту.

Дивіться також Бив та цькував курсантів: ДБР вручило підозру офіцеру львівської Академії сухопутних військ

Затримання чоловіка у Бродах

У мережі 14 червня опублікували відео, на якому чоловіки у військовій і поліцейській формах силою тримають чоловіка, який виривається з їхніх рук.

Цю ситуацію взялися пояснити у Львівському ТЦК. Там повідомили, що затримували військовозобов'язаного, який пройшов ВЛК та виявився придатним до служби. Однак, попри це, двічі тікав з призовного пункту. Зазначається, що він хотів втекти та втретє, проте його затримали працівники ТЦК спільно з правоохоронцем, що й зафіксували очевидці.

Військовослужбовці з групи оповіщення впізнали його на вулиці та, попри агресивний опір, доправили у місцевий ТЦК. На цей момент громадянин уже проходить базову військову підготовку,
– зазначили в пресслужбі Львівського ТЦК.

Кадри затримання чоловіка: дивіться відео

В Одеському ТЦК висловилися про відео, де видно примусове затримання чоловіка: що відомо про інцидент

  • В інтернеті опублікували відео, на якому люди у військові формі силою затримали чоловіка в Одесі. Одеський обласний ТЦК та СП прокоментував інцидент у понеділок, 10 червня, на своїх сторінках у соціальних мережах.
  • Як зазначають у ТЦК, група з оповіщення зупинила чоловіка для перевірки військового квитка або документів, які підтверджують особу.
  • Однак чоловік, за словами військових, поводився агресивно та відмовився показати документи, послуговуючись до того ж нецензурною лексикою. Також військовозобов'язаний, як кажуть у ТЦК, намагався втекти.
  • Щоб уникнути втечі громадянина до прибуття поліції, працівники ТЦК були змушені його затримати. Після пред’явлення громадянином документів інцидент було врегульовано: йому видано повістку під особистий підпис.