Водночас Путін привітав пропозиції президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана щодо посередництва у переговорах між Росією та Україною. Заяви Путіна цитують російські пропагандистські ЗМІ, передає 24 Канал.

Читайте також Знайшов справжнього "спільника": Путін визнав Талібан "союзником" Росії у боротьбі з тероризмом

Путін відхилив можливість завершити війну через посередників

Владімір Путін заявив, що Росія нібито завжди виступала за переговори і ніколи від них не відмовлялася.

Питання лише в тому, що остаточно завершити конфлікт через посередників і тільки через них мені видається малоймовірним,
– сказав президент Росії.

За словами кремлівського диктатора, посередник "навряд чи буде наділений повноваженнями підписувати остаточний документ або ініціювати підписання такого документа".

Принциповим є питання не тільки компетентності цих посередників, а й їхніх повноважень. Хто може дати такі повноваження посереднику, які могли б поставити остаточну крапку і покласти край цьому протистоянню? Я просто вважаю, що це малоймовірно,
– наголосив Путін.

Зеленський пояснив, які країни можуть стати посередниками

За словами президента, США та Китай можуть стати посередниками у разі переговорів із Росією. Це дозволить закінчити війну для України справедливо.

Зеленський пояснив, що в іншому випадку буде запропоноване закінчення війни, яке не буде справедливим для України, адже Росія "буде гратися".