Сили оборони наближають українську перемогу, знищуючи ворога. Ми своєю чергою можемо зробити це, допомагаючи нашому війську донатами, дронами, автомобілями та шаленою вірою та підтримкою, передає 24 Канал.

Дивіться також Понад 100 закритих зборів на 40 мільйонів гривень: як Благодійний Фонд 24 допомагає військовим

Внутрішній спротив треба підкріплювати діями

Щодня люди в окупації засвідчують, що чекають на повернення до України, і що довша окупація, то напруженіша має бути наша боротьба. Тож 24 Канал підготував особливий прапор, який символізує довготривалий запеклий спротив українців, що опинилися в окупації. Його передав рух спротиву, а підписали всі наші ведучі.

Ми хотіли б підтримати й сказати кожному на окупованій українській території, що ми з вами, ми про вас не забули й ми обов'язково повернемо ці території під контроль України. Наші люди знову будуть вдома,
– наголосила ведуча 24 Каналу Катерина Соляр.

Наш внутрішній спротив має бути підкріплений ще й військовими засобами, потрібними цілями та всім тим, що допоможе Україні повернути свої території. Запеклий спротив Криму, Донеччини, Луганщини, Харківщини, Запоріжжя і Херсонщини відображається на українському прапорі. Тож ми звертаємося до кожного з проханням підтримати нашу боротьбу та зробити її видимою.

Як долучитися до збору та отримати "Прапор запеклості"

За найбільший донат під час нашого збору ми передамо вам синьо-жовтий прапор. Він особливий, адже має елементи пікселя. Ба більше, таких стягів залишилося лише декілька, один із них – у 24 Каналу. Крім цього, на прапорі будуть побажання та підписи від усіх ведучих.

"Хлопці дуже розраховують на цю допомогу. Тому ми домовляємось, що за найбільший донат ви отримаєте прапор із підписами ведучих. Можливо, з цим прапором ви колись відвідаєте звільнені українські міста й села. По ньому буде зрозуміло, що ви один чи одна з тих, хто підтримував спротив усередині окупованих територій, і не тільки словом, але й конкретною допомогою", – зауважила Катерина Соляр.

Звертаємо увагу, що, надсилаючи кошти, вам потрібно залишити номер телефону в коментарях для того, щоб ми могли з вами зв'язатися. Після завершення збору ми побачимо, чий донат був найбільший, і цій людині передамо прапор.

Щоб дізнатися, як усе відбуватиметься, – стежте за нашими соцмережами та ефірами. Прапор уже в нас, з вас – донати, щоб разом ми змогли якнайшвидше зібрати потрібну суму та виконати прохання наших захисників.

Як діє рух опору на окупованих територіях

  • Російські загарбники планують провести псевдовибори на окупованих територіях, але рух опору не дає їм цього зробити. Зокрема, в Новій Каховці 27 лютого спалахнув штаб путінської партії "Єдіная Росія". Окупанти не хочуть визнавати, що це зробили партизани, тому в усьому звинувачують безпілотники. У русі опору наголошують, що кожен колаборант, який допомагає у "виборчому процесі", буде покараний.
  • У 10-ту річницю окупації Криму активісту руху “Жовта стрічка” підняли український прапор над однією з вершин півострова. Вони зазначають, що незабаром наш стяг майорітиме над усім Кримом. Для цього готові продовжувати спротив і робитимуть все, щоб наблизити цей день.
  • Завдяки руху опору, український стяг замайорів і на Донеччині, а саме в окупованій Макіївці, у День соборності 22 січня 2024 року. Його встановили на териконі, з якого видно дорогу з Донецька до кордону з Росією. Окупанти, які щоденно проїжджали цим шляхом, змогли його побачити.