У ГУР МО повідомили, що "цінний російський літак" збили у взаємодії з Повітряними силами ЗСУ над Азовським морем. Наразі на опублікованих кадрах можна побачити, що від "цінного" у літака не залишилось нічого.

Дивіться також У ГУР розповіли, чим збили літак А-50, – ЗМІ

Уламки знайшли в полі між хуторами

На поширених кадрах у темряві ледь-ледь можна роздивитись деталі уже знищеного судна.

Уламки літака виявили у полях. Зокрема, місцевий мешканець відзняв відео біля хутора Борець Труда. Принаймні про це пвідомляє оператор.

Чоловік показує фрагмент крила літака та пристрій із надписом "344-А. Навески Р.В.". На шматках, які лежать на деякій відстані, він помітив "сліди пострілів".

Уламки збитого А-50У: відео

Також є інформація про загиблих пілотів російської армії. У мережі ще раніше очевидці повідомляли про масштабну пожежу унаслідок падіння літака.

І судячи з відео, пожежа була настільки сильною, що могла зачепити і житлові будинки селища. Водночас про потерпілих не повідомляли.

Пожежа унаслідок падіння літака: відео

До слова, на раніше поширених відео можна побачили, що перд падінням літак намагався врятуватися та відстрелював теплові фальшиві цілі. Та це йому не вдалося: сталося влучання снаряда, і почалось падіння.

Як намагався врятуватись А-50У: відео

Мінус черговий російський літак

  • 23 лютого сили оборони України збили російський літак далекого радіолокаційного виявлення А-50.
  • Дефіцитний літак А-50У вартістю пів мільярда доларів вдалося дістати за майже 300 кілометрів від лінії фронту.
  • ДРЛО А-50 полягає у виявленні та супроводженні повітряних та надводних цілей, оповіщенні Збройних сил про повітряну та надводну ситуацію.