Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман. Він заявив, що за один день українці перетворили тактичну ядерну зброю Росії на гарбуз.

Читайте також Вони "знищували" й офіцерів НАТО, – військовий експерт про брехню росіян щодо ліквідації Patriot

Росія нічого не може

Росіяни все наполегливо заперечують, адже розуміють, що це кінець. Їх більше ніхто не боїться й не вірить у їхню "потужність".

За словами політтехнолога, весь час Захід боявся ескалації, бо у такому разі "Росія зробить щось страшне". Проте раптом з'ясовується, що Росія нічого не може зробити.

Ракети не працюють проти західних технологій і українських бійців. Крім того, виявилось, що російські технології суттєво відстають від західних.

Якщо Росія в усьому відстала, то чому це раптом у зброї вона успішна? Так не буває. Якщо країна відстала, значить вона відстала в усьому, а не тільки у чомусь одному,
– зазначив Шейтельман.

Раніше Росія і США не проводили спільних військових навчань і перевірити те, що Patriot зможе збити "Кинджал" ніхто не міг. Росія безпідставно стверджувала, що "Кинджал" нібито неможливо збити.

Які наслідки для Росії має збиття "Кинджала": дивіться відео

Тактична зброя перетворилася на гарбуз

"Виникає питання. Чим доставляється тактична ядерна зброя, якою погрожує Росія? Вона доставляється "Кинджалами" та "Іскандерами", які українці навчилися збивати", – сказав політтехнолог.

Росія не може доставити тактичну ядерну зброю ні в один об'єкт, який захищений ЗРК Patriot. Ядерні бомби не вибухають, якщо їх збивають, тобто у такому разі ядерний вибух не відбудеться.

Виходить, що тактична зброя Росії в один день перетворилась на гарбуз. У цьому біда Росії,
– підсумував Шейтельман.

Україна збила ракети "Кинджал": що відомо

  • У ніч на 16 травня Росія атакувала Київ 18 ракетами різних типів, серед них 6 "Кинджалів". Повітряні сили ЗСУ збили всі ворожі цілі над Києвом, здивувавши весь світ.
  • Уламки збитих ракет впали у Святошинському, Солом'янському, Дарницькому, Шевченківському та Оболонському районах Києва.
  • Міноборони Росії заявило, що під час ракетної атаки 16 травня їм нібито вдалось знищити ЗРК Patriot. У Повітряних силах ЗСУ пояснили, що знищити Patriot за допомогою "Кинджалів" неможливо.
  • Видання The New York Times повідомило, що система ППО Patriot перебуває у робочому стані, попри можливі пошкодження.