Мальва Кржанівська розповіла 24 Каналу, що ця ідея прийшла до неї рік тому. Купуючи футболку, можна отримати красиву річ, на якій зображена сильна жінка, та водночас підтримати ЗСУ.

Читайте також "Більше, ніж ми будь-коли збирали": Стерненко оголосив про масштабний збір

Наразі одна справа – зробити нашу армію сильною

Як зазначила Мальва Кржанівська, до цієї благодійної ініціативи деякі дівчата ще не були військовослужбовицями. На фотосесії вони були зображені зі зброєю в руках, а на цей момент вони служать у війську. Усі зароблені кошти будуть залучені на потреби ЗСУ, насамперед – на дрони.

Наприклад, якщо ви купуєте футболку, на якій зображена я, то ці кошти підуть на аеророзвідку на мій підрозділ. Якщо футболку з дівчинкою-волонтеркою, то кошти підуть на підрозділ, яким вона опікується. На зображеннях ви можете бачити військових, волонтерок, які до війни займалися своєю справою. Наразі у нас одна справа – зробити нашу армію сильною, щоб вона не мала незакритих потреб,
– наголосила вона.

На одній з футболок зображена поетеса Юлія Кашпуренко, яка на момент фотосесії ще не була військовою лікаркою. Однак згодом вона прийняла присягу та зараз вона військовий хірург.

"Це дуже благородна справа, тому що я як волонтер знаю, скільки потреб є у військових та незакритих питань. Насамперед дронів, бо це очі, які дозволяють зберегти життя нашим бійцям. Футболка – це не просто річ, а ознака того, що людина долучається до нашої спільної мети та допомагає війську", – підкреслила Юлія Кашпуренко.

Провівши фотосесію з дівчатами, Мальва Кржанівська передала ці зображення художниці, яка намалювала все вручну. Потім їх надрукували найякіснішим друком – водними та екологічними фарбами. Далі поетеса до кожного зображення підібрала влучні вислови. Придбати футболку можна за посиланням.

Мальва Кржанівська про благодійну ініціативу для ЗСУ: дивіться відео

Збори для ЗСУ: останні новини

  • 11 вересня Сергій Стерненко оголосив масштабний збір для ЗСУ на 75 мільйонів гривень. Він зазначив, що кожна копійка варта того, щоб задонатити. А якщо не вдасться зібрати всю суму –результат все одно буде. Стерненко називає збір історичним і говорить, що сам поклав на банку із заощаджень 100 000 гривень.
  • На початку вересня стало відомо, що ветерани із протезами пройдуть 50 кілометрів Карпатами. Вони хочуть зібрати 10 мільйонів гривень на потреби ЗСУ. Керуватиме збором та закупкою і відправкою амуніції для військових Фонд Сергія Притули. Ветерани, окрім спорядження, також нестимуть разом з собою десятикілограмові мішки з піском. Після кожного зібраного мільйона будуть скидати один.
  • Також наприкінці серпня Служба безпеки України спільно з банком ПУМБ оголосили про новий збір на українські дрони. Внаслідок зібраних коштів планують придбати 33 далекобійні дрони "Морок". Для цього потрібно було зібрати 60 мільйонів гривень.