Про це у новому інтерв'ю розповів секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов. Він зазначив, що сьогодні ведуться складні бої, тож надана партнерами зброя разом із діями нашої армії здатна пришвидшити завершення війни.

Читайте також Польща передала Україні модернізовані танки Т-72, – Єрмак

Наразі ЗСУ вчаться використовувати нову зброю

Процес допомоги Україні зрушився з мертвої точки. Якщо ще 2 – 3 тижні наші представники щодня просили про надання важкої зброї, сьогодні ці питання вже повністю вирішені. Відтак Україна перейшла до наступного етапу – залучення отриманої допомоги до бойових дій.

Зараз наступний етап, коли наші військові будуть натреновані користуватися цією зброєю. Я вважаю, це буде велика допомога для нашої країни,
– розповів Данілов.

За словами Данілова, зараз відбувається тренування великої кількості наших військових. Він наголосив, що зброя, надана Штатами, – нова для наших бійців.

До неї треба звикнути, треба навчитись нею користуватися. Зараз відбуваються ці процеси,
– зазначив секретар РНБО.

Він підкреслив, що найближчим часом ворог відчує цю зброю на собі та ще раз нагадав, що підтримка усього світу стала в рази відчутнішою.

На сьогодні ми почали відчувати, що ми отримуємо все більше і більше для того, щоби бити нашого ворога,
– підсумував Данілов.

Нагадаємо, президент США Джозеф Байден підписав указ про надання Україні військової допомоги на суму 800 мільйонів доларів. Новий пакет включає десятки гаубиць та тактичні дрони.

До слова – Росія має серйозні проблеми із ракетами: деталі у відео