Ця частина дороги була збудована дуже швидко з нуля фактично "в чистому полі", але при цьому має високу якість. Принаймні в цьому запевнив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, який взяв участь у відкритті дороги.

Актуально Уряд виділить 35 мільярдів гривень з Фонду боротьби з COVID-19 на ремонт доріг

Що відомо про нову частину дороги

  • Новозбудований автошлях сполучатиме дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський та М-22 Полтава – Олександрія й допоможе розвантажити обласний центр від транзитного транспорту, який рухається в бік Кременчука.
  • Обхід має на меті створення маршруту від Києва до Харкова. Сьогодні відкрито першу чергу – це 5,5 кілометрів дороги, кільцева транспортна розв'язка та дворівнева транспортна розв'язка європейського типу.
  • Заступник керівника ОП повідомив, що паралельно триває проєктування другої черги обходу, щоб люди, які прямують до Харкова, могли не заїжджати в Полтаву.
  • В ОП додали, що зведення об'їзду міста Полтави відбувається в межах співпраці України та Світового банку, загальна вартість проєкту – 139 мільйонів доларів. Будівельні роботи виконує компанія "Онур".

Ще у 2019 році тут було просто поле й пісок. Зараз це вже обхід міста Полтави, який дозволить розвантажити місто,
– похвалився Тимошенко.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков додав, що Полтавська область цьогоріч – одна з пріоритетних, тут зводять багато доріг. Зокрема, триває ремонт автошляху через Полтаву, який планують завершити до кінця серпня.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що транзитні вантажівки, які їдуть з Києва до Кременчука, в Полтаву не в'їжджатимуть.

Новозбудована частина дороги в Полтаві / Фото Офісу Президента і Полтавської ОДА

Що відомо про проєкт "Велике будівництво"

Це спільний проєкт президента та уряду, який анонсували ще восени 2019 року. Його мета – побудувати необхідні об'єкти інфраструктури по всій Україні. Проєкт втілюватиметься за бюджетні кошти, гроші Державного фонду регіонального розвитку, а також надходження з місцевих бюджетів.

У межах проєкту "Велике будівництво" в Україні одночасно почалися будівельні роботи на понад 300 об’єктах. Завдяки цьому проєкту Кабмін хоче створити 150 тисяч нових робочих місць.

У межах "Великого будівництва" побудують чи відремонтують:

  • 6,5 тисяч кілометрів доріг;
  • 236 шкіл;
  • 155 дитсадків;
  • 212 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого та другого рівнів;
  • 422 медичні амбулаторії;
  • 169 спорткомплексів.

дороги
Які дороги ремонтуватимуть та будуватимуть у 2020 році / Інфографіка 24 каналу