Єдине, що чим відрізняється перебування Володимира Зеленського в "Феофанії" від інших пацієнтів – це наявність у нього комунікаційного обладнання та ліній спецзв'язку для роботи онлайн. Про це повідомляє Інтерфакс.

До слова Коронавірус не оминув і мене: Зеленський записав звернення з "Феофанії" – відео

"Будь-які повідомлення про "захмарні тарифи" в "Феофанії" абсолютно не відповідають дійсності. Ба більше, скажу, що в столиці далеко не "Феофанія" тримає першість за вартістю одного дня лікування коронавірусного пацієнта", – зазначив Подоляк.

Скільки коштує лікування Зеленського

Радник глави ОП пояснив, що вартість одного дня перебування Зеленського в клініці "Феофанія" становить 7,8 тисячі гривень. Це стандартний "лікувальний пакет", який включає лікарське спостереження, діагностичні процедури та використання клінічних препаратів.

"На сьогодні у "Феофанію" госпіталізовано приблизно 120 осіб з коронавірусною інфекцією. І для кожного з них вартість одного дня лікування становить приблизно таку ж суму. Невелика підсумкова різниця визначається інтенсивністю застосування лікувальних препаратів і несуттєвими змінами в карті медпрепаратів", – додав Подоляк.

Хто ще захворів на коронавірус серед керівництва держави

  • Президент Володимир Зеленський та голова Офісу Президента Андрій Єрмак про зараження на коронавірус повідомили 9 листопада.
  • На COVID-19 занедужали також спікер Верховної Ради Дмитро Разумков і перший віцеспікер Руслан Стефанчук.
  • Серед хворих є й віцепрем'єр Олексій Резніков та міністр фінансів Сергій Марченко.