Про це Володимир Зеленський розповів в інтерв'ю турецькому каналу Habertürk, повідомляє 24 канал. Президента запитали про те, які країни вже висловили бажання бути гарантами для України.

Читайте також Все це обговорюється, – Зеленський про гарантії безпеки та їхню юридичну силу

Зеленський про країни-гаранти безпеки

Глава держави заявив, що станом на 6 квітня об'єднаної зустрічі з тими країнами, яких Україна бачить серед гарантів своєї безпеки, і тими, які вже висловили бажання ними стати, ще не було. Однак Зеленський переконаний, що така зустріч обов'язково відбудеться.

Підтвердили цю зустріч представники майбутніх держав-гарантів – США, Великої Британії, Туреччини, Польщі, Німеччини, Франції, Ізраїлю,
– зазначив політик.

Президент уточнив, що це перелік тих країн, які вже готові їхати й обговорювати список гарантій безпеки для України. Така зустріч покликана узгодити консолідовану позицію щодо гарантій, аби розуміти, на що готова кожна з цих країн.

"І коли ми побачимо, що нас у цьому (спільній позиції гарантів – 24 канал) все влаштовує, коли відчуємо впевненість у майбутньому, а не так, як було з Будапештський меморандумом, після цього ми матимемо зустріч з Росією", – додав Зеленський.

Він також зазначив, що не думає, що на узгодження гарантій піде багато часу, адже Україна не може на таке йти, бо на її землі йде війна.

Зверніть увагу – Зеленський звернувся до політиків Ірландії: дивіться відео