Таку думку Президент України висловив під час спілкування з представниками латиноамериканських ЗМІ. Зеленський також підкреслив, що будь-яке керівництво Росії шукатиме вихід із такої ситуації.

Дивіться також Зеленський пояснив, як Росія маніпулює темою "важкого економічного стану" України

"Простого виходу вже немає"

Президент України впевнений, що російське суспільство вже розуміє, що у майбутньому їх чекає внутрішній вибух. Революція – лише питання часу, адже навіть зараз кремлівські пропагандисти промивають мізки, заявляючи, що "Якщо ми (Росія – 24 Канал) програємо у цій війні – Росії не буде". Зеленський вважає, що такі наративи – підміна фактів і понять.

Разом з тим, програш росіян у війні та повне витиснення окупантів з України стане головною умовою для внутрішніх переворотів та революцій.

Якщо ми будемо битися до кінця і витиснемо їх силою, їх точно не буде в тому вигляді, у якому вони зараз, тому що у них буде суспільний вибух: що вони втратили і державу, і повагу, і місце за дипломатичним столом, і втратили армію, все втратили – у них буде всередині революція, і не одна,
– заявив Зеленський.

Він пояснив, що причиною такого суспільного вибуху є різність людей та народів, які нині живуть у Росії. На думку Зеленського, на сьогодні керівництво Росії не має "простого виходу" із кровопролитної війни, яку вони розв'язали в Україні.

Зеленський також підкреслив, що Росія може знайти й інший вихід із ситуації, в яку самостійно себе загнала, – це дипломатичний.

"Це значить: без куль, без вибухів, без ракет почати виходити з нашої території", – заявив Зеленський.

Інтерв'ю Володимира Зеленського для латиноамериканських ЗМІ: відео

Зеленський пожартував про "другу армію світу"

В інтерв'ю для латиноамериканських ЗМІ Зеленський також пожартував про так звану "другу армію" росіян. Він підкреслив, що без гумору неможливо жити. Разом з тим, українці, за словами президента, ставляться до всього серйозно.

"Можна ж з’їхати з глузду. Ми стільки часу воюємо. Воюємо проти "другої армії світу". От навіть зараз я говорю "друга армія світу" і мені вже смішно. А якби у мене не було почуття гумору, то я дуже серйозно до цих слів ставився і ми б дуже боялися", – сказав Зеленський.