Про це глава держави розповів під час свого вечірнього звернення, повідомляє 24 канал. Він зазначив, що українських прапорів на Сході ставатиме дедалі більше.

До теми Російські війська були передислоковані або в пакети, або в полон, – Міноборони про "Ізюм-2"

Зеленський підтвердив український прапор у Лимані

Президент розповів, що росіяни на Донбасі влаштували справжній фарс, який хотіли подати як "референдум".

"Щось там зображали, водили автоматників по будинках, носили папірці, пропагандисти це все знімали в тій частині Донбасу, яку вони контролювали. А зараз там український прапор", – зауважив Зеленський.

Він додав, що за цей тиждень українських прапорів на Донбасі стало більше. Мине ще тиждень і їхня кількість знову збільшиться.

А що ж тоді псевдореферендум? Це що, якісь дві Донецькі області є? Два селища Ямпіль Донецької області? Чи два селища Торське? Український рух буде продовжуватись. Український прапор уже в Лимані Донецької області,
– зазначив глава держави.

За його словами, у Лимані досі тривають бойові дії, проте там вже немає і сліду від якогось псевдореферендуму.

"Для України це логічно. А для ворога таких "нестиковочок" буде все більше і більше. Вони там, до речі, уже почали кусати один одного: шукають винних, звинувачують у провалах якихось генералів... Це перший дзвіночок, який варто почути на всіх рівнях російської влади", – розповів Зеленський.

Президент наголосив, що поки не розв'яжуть проблеми з тим одним, хто розпочав цю безглузду для Росії війну проти України, генералів вибиватимуть по одному, роблячи їх цапами-відбувайлами, щоб не визнавати, що це вторгнення є історичною помилкою для країни-агресорки.

"Україна поверне своє. І на Сході, і на Півдні. І те, що пробували анексувати зараз, і Крим, який називають анексованим з 2014 року", – додав глава держави.

Зеленський підсумував, що всюди буде український прапор, як і покарання для тих, хто скоїв цей злочин агресії проти нашої незалежної держави.

Буде цікаво – Кадиров перебуває у повній істериці від здачі Лиману: дивіться відео