Водночас станом на вечір 9 грудня Зеленський підтвердив, що вирушає до Аргентини. Він опублікував світлину з початку візиту.

Зверніть увагу Сигнал Росії: чому Зеленському важливо відвідати інавгурацію президента Аргентини

Дорогою до Аргентини зустрівся з прем'єр-міністром Республіки Кабо-Верде. Ця зустріч стала першою в історії двосторонніх відносин між нашими країнами,
– наголосив президент.

Раніше повідомляли, що інавгурації також може бути присутнім Владімір Путін. За даними ЗМІ, його запросили на подію. Вочевидь, востаннє.

Дорогою Зеленський зустрівся з прем'єром Республіки Кабо-Верде

Дорогою до Кабо-Вербе Зеленський зустрівся з Жозе Уліссешем Коррея-і-Сілвою. Ця зустріч стала першою в історії двосторонніх відносин із цією країною. Зеленський відзначив принциповість Кабо-Верде у підтримці суверенітету й територіальної цілісності України, засудження російської агресії, а також конкретні кроки країни щодо підтримання українських міжнародних ініціатив.

Український лідер подякував країні за підтримку. Зокрема, мовиться про майданчик ООН. Окрім того, Зеленський запросив Кабо-Верде прилучитися до роботи з імплементації Української формули миру. Також президент запросив очільника Кабо-Верде здійснити візит в Україну.