Володимир Зеленський продовжує роботу з нашими партнерами для надання Україні всієї необхідної допомоги. Підтримка цивілізованого світу – потужний союзник у боротьбі з російськими загарбниками.

Читайте також Путіна змусили відмовитися від божевільних цілей, – Піонтковський

Розмова з Джонсоном та подальші плани на дипломатичному фронті

Як повідомив Володимир Зеленський, у нього відбулася розмова з британським прем'єром Борисом Джонсоном.

Розказав Борису про нашу зустріч, про переговори, про ситуацію на полі бою. Шукаємо, як збільшити обсяг нашого експорту, передусім агропродукції. А також обсяг імпорту пального в Україну,
– повідомив глава держави.

Також президент розповів і про дипломатичні плани на наступний тиждень. У понеділок, 23 травня, він долучиться до Економічного форуму в Давосі. На найбільш впливовому економічному майданчику у світі він шукатиме союзників для післявоєнної відбудови України та підніме інші важливі для нашої держави запитання.

Продовжиться серія публічних виступів президента, зокрема, він звернеться до спільноти Стенфордського університету. Також на наступному тижні заплановане спілкування з політичною та експертною спільнотами Індонезії.

"Звичайно, у графіку й велика кількість контактів на двосторонньому рівні з представниками різних держав і міжнародних організацій. Наша держава щотижнево розширює свої міжнародні зв'язки, щоб отримати все необхідне для якнайшвидшого завершення війни", – додав Зеленський.

На наступному тижні відбудеться і зустріч держав-партнерів Рамштайн-2 у Німеччині. За її результатами Україна очікує почути корисні рішення щодо боротьби з російськими окупантами.

Війна Росії проти України: коротко про головне

  • Російські окупанти незаконно депортують мирних маріупольців у депресивні регіони своєї країни. Таким чином окупанти хочуть покращити демографічну ситуацію там, звідки втікають самі росіяни через важкі умови та низькі зарплати.
  • Українським героям вдалося ліквідувати ще одного російського полковника. До списку втрат окупантів приєднався Олексій Смірнов з Костроми.
  • На Донбасі рашисти здійснили обстріл 45 міст, їхні снаряди знищили 116 цивільних об'єктів. На жаль, ворожий вогонь забрав життя 7 мирних мешканців.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до народу України