Так, на польському телебаченні Володимиру Зеленському випадково приписали ще одне президентство. На це миттєво звернули увагу користувачі мережі, передає 24 Канал.

Читайте також Зброя, вступ до ЄС, трибунал для Росії: що Європа наобіцяла українцям у Брюсселі

Зеленський став президентом іншої країни

Принаймні якщо вірити титрам на телеканалі TVP.INFO. У них Володимир Зеленський став президентом не України, а Великої Британії. Зауважимо, що в цій державі відповідна посада не передбачена взагалі. Її главою є монарх – Чарльз ІІІ.


Зеленського назвали президентом Великої Британії / Скриншот з відео

У британських ЗМІ вже відреагували на кумедний ляп своїх польських колег. Журналісти Sky News зауважили, що стійка непокора Володимира Зеленського перед вторгненням Росії допомогла йому досягнути рідкісного подвигу. Глава нашої держави зумів подолати більшість політичних розбіжностей.

Крім того, він викликає до себе повагу серед більшості лідерів Заходу. І на це аж ніяк не впливають їхні політичні погляди. Водночас, зауважили журналісти, навіть попри все це вкупі "було б важко виправдати титул, присвоєний йому, ймовірно, випадково польським телеканалом".

Коротко про візит Зеленського до Британії

  • Нагадаємо, що з візитом до Великої Британії Володимир Зеленський прибув 8 лютого. Зауважимо, що про його поїздку стало відомо тоді, коли він був у дорозі.
  • Президента України у Лондоні особисто зустрів прем'єр-міністр Ріші Сунак. Практично весь день вони провели разом, обговорюючи допомогу нашій державі.
  • Під час свого візиту Зеленський виступав перед британськими парламентарями. Він також вручив спікеру шолом українського льотчика, закликаючи надати нам винищувачі.
  • Зауважимо, що Ріші Сунак заявив, що "усе можливо", відповідаючи на питання щодо винищувачів. Водночас він зазначив, що Україні потрібна передовсім короткострокова допомога. А літаки – це вже питання на майбутнє.
  • Також президент зустрівся з королем Чарльзом ІІІ. А ще відвідав військову базу, на якій українські захисники проходять навчання на танках Challenger 2.