На церемонії підняття прапора був присутній оркестр, який виконував Державний Гімн України. Згідно з указом глави держави, у сьогоднішнє свято прапор також мали підняти на всіх спорудах та будинках міст і сіл нашої країни, повідомляє 24 канал.

До теми В Україні стартував телемарафон до Дня єднання: відео

На Донбасі зберуться посли

Під час церемонії Зеленський виголосив невелику промову.

Цей день – наш. Хто живе на правому й лівому берегах Дніпра. Хто спілкується українською, кримськотатарською, російською, угорською або жестовою мовою, а разом – творять Україну не словами, а справами,
– сказав глава держави.

Окрім цього, в Маріуполі президент 16 лютого має намір зібрати всіх послів іноземних держав. Про що саме говоритимуть і скільки дипломатів прибуде поки невідомо. Але нібито на зустрічі має бути й керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Візит гаранта на Донбас запланували на 2 дні.

День єднання в Україні

  • На тлі загрозливих повідомлень про те, що Росія нападе саме 16 лютого, президент вирішив оголосити цю дату Днем єднання. Свято має на меті зміцнити стійкість суспільства в умовах зростання гібридних загроз, а також інформаційно-пропагандистського й морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.
  • Зранку 16 лютого українці почали вітати одне одного зі святом. Долучились й наша військові, які боронять спокій українців у зоні ООС та привітали з Днем єднання. Вони наголосили, що як ніхто знають, що таке єдність.
  • З цієї нагоди Володимир та Олена Зеленські запустили "синьо-жовтий" флешмоб у соцмережах, до якого всіх закликають долучитися. Вони також поділилися патріотичним фото у мережі.

В Україні запустили народовладдя: дивіться відео